USŁUGA CASH BACK

23 września MarketGroszek

Żyjemy w czasach nieustannego pędu, spieszymy się do pracy, do szkoły, do urzędów i jeszcze po wstaniu z łóżka musimy pójść na zakupy po świeże bułeczki. A wiadomo, że „Gdy się człowiek spieszy to się d….. cieszy” i takim sposobem zapominamy portfela, albo mamy portfel, który świeci pustkami, bo zapomnieliśmy wypłacić pieniądze z bankomatu.
Jeżeli mamy przy sobie kartę to świetnie, możemy nią zapłacić niemalże wszędzie. A co wtedy, jeżeli przed pracą szybko robimy zakupy spożywcze w markecie a później musimy zapłacić np. składkę na obiady dla dziecka w szkole i nie mamy gotówki przy sobie a bankomat jest na drugim końcu miasta? Szkoła zazwyczaj nie posiada terminali płatniczych . I co możemy zrobić w takiej sytuacji?
Z pomocą przychodzi nam usługa Cash Back, dzięki której podczas robienia zakupów możemy zapłacić za nie kartą i wypłacić sobie część gotówki bez konieczności szukania najbliższego bankomatu. Wiadomo, że każda minuta rano jest na wagę złota. Taka usługa wypłaty gotówki jest dostępna w naszym Markecie, bo doskonale rozumiemy, że przy natłoku różnych zajęć i braku czasu możemy zapomnieć, aby zaopatrzyć się w gotówkę.
Skorzystanie z takiej usługi jest szybkie i wygodne, wystarczy posiadać kartę płatniczą wydaną przez VISA lub Master Card i posiadać środki na koncie. Podczas robienia zakupów należy poinformować sprzedawcę, że chcemy wypłacić pieniądze. Większość formalności wykonuje sprzedawca.
Użytkownicy kart z tą funkcją podczas jednej transakcji mogą wypłacać do 300 zł. Z tej usługi można korzystać kilkukrotnie w ciągu dnia. W większości banków ta usługa jest bezpłatna, ale warto zapytać o tą usługę w swoim banku, aby uniknąć zaskoczenia.
Zachęcamy na skorzystanie z tej usługi w naszym Markecie.