Happy New Year.

28 grudnia MarketGroszek

Sylwester zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie nowy rok 2018.
Zawsze w takim okresie myślimy o przyszłości, mamy nadzieję, że ten kolejny rok w naszym życiu będzie lepszy od poprzedniego. Wymyślamy postanowienia noworoczne, które chcemy zrealizować, np. zmiana pracy, schudnięcie parę kilo czy też większa życzliwość do innych ludzi. Wszystko to jest niezmiernie ważne , bo człowiek musi mieć jakiś cel i postanowienia do których będzie dążył. Dlatego tak hucznie obchodzimy pożegnanie starego roku i powitanie nowego. Wybieramy się na bal, do restauracji, spotykamy się na tzw. domówce u znajomych czy też spędzamy ten czas w zaciszu domowym przy ulubionym programie telewizyjnym. Bez względu na to gdzie spędzamy Sylwestra o północy wychodzimy na zewnątrz żeby zobaczyć pokaz fajerwerków, zimnych ogni czy też wyrzutni, które wyglądają jak małe rakiety. Przyjemnie jest patrzeć w rozgwieżdżone niebo, które nagle o północy zmienia się w prywatny pokaz pirotechniczny.

W naszym markecie zadbaliśmy o to, aby każdy z nas miał możliwość z wielkim „przytupem” pożegnać rok 2017 i przywitać nowy, lepszy 2018 rok.
Ogromny wybór petard, fajerwerków, , wyrzutni, zimnych ogni, itd., którymi nie powstydziłby się żaden profesjonalny pirotechnik jest już dostępny w naszym markecie w zaskakująco niskich cenach.

Powitaj z nami hucznie Nowy Rok!

Zapraszamy!