SZKOŁA

01 września MarketGroszek

Wakacje to jeden z najbardziej lubianych okresów w roku, cudowna pogoda, dużo słońca i wolnego czasu. Niestety wakacje nie trwają wiecznie i kiedyś dobiega ich koniec. Zakończenie wakacji jest równoznaczne z początkiem roku szkolnego.
Podekscytowani mali uczniowie cieszą się z powrotu do szkoły, w końcu spotkają się z wszystkimi kolegami i koleżankami a także z ulubioną wychowawczynią.
Cieszą się z jeszcze jednego powodu, nowy rok szkolny oznacza zakupy: nowy wypasiony plecak z bohaterami ulubionych bajek, nowe kredki, które każdemu obrazkowi dodadzą głębi, duży i pojemny piórnik, który potrafi zmieścić wszystkie długopisy i małą ściągawkę z tabliczki mnożenia, zeszyty ze słodkimi kotkami i szybkimi samochodami.
Wszystkie akcesoria pilnego ucznia, które pomogą w zdobywaniu i kształtowaniu wiedzy są w naszym Markecie w ramach akcji: Witaj, Szkoło.
Szereg zeszytów w linię, kratkę, zeszyt do nut, aby każdy miał możliwość zapisania najważniejszych rzeczy z historii i żeby zapisywanie trudnych działań matematycznych nie sprawiało problemu.
Długopisy, kredki, ołówki, kolorowe i pachnące gumki do ścierania, którymi można pochwalić się przed kolegami a wszystko to w niewiarygodnie niskich cenach.
Ćwiczenia, książki, słowniki i wiele, wiele innych specjalnie dla tzw „moli książkowych”, którzy uwielbiają czytać książki ( i to nie tylko te obowiązkowe w ramach programu edukacyjnego).
Dla najmłodszych przygotowaliśmy kolorowe edukacyjne książeczki, które rozbudzają wyobraźnie maluchów od najmłodszych lat. Kreują chęć zdobywania wiedzy, która przyda się w późniejszych etapach życia.
Wszystkie artykuły szkolne w atrakcyjnych cenach dostępne są w naszym Markecie. Zapraszamy