WIELKIE OTWARCIE

15 lipca MarketGroszek

Tworząc każde przedsięwzięcie potrzeba mnóstwo zapału, doświadczenia a także stalowych nerwów. Efekt końcowy, który widzimy jest okupiony ciężką pracą wielu ludzi. Począwszy od budowniczych a skończywszy na pracownikach sklepu, którzy miesiąc przed otwarciem w pocie czoła ciężko pracowali, aby 15 lipca 2017 r powitać Klientów w naszych progach.
Sklep o powierzchni sprzedaży 500 m2 to spore pole do manewru, oprócz podstawowych produktów tj: pieczywo, napoje, warzywa zostaje dużo miejsca na zagospodarowanie produktami przemysłowymi: dział chemii domowej, dział motoryzacyjny to tylko część naszego asortymentu.
Tydzień przed otwarciem sklepu po ulicach Janowa Lubelskiego i okolicznych wioskach poruszała się przyczepka reklamowa z nagłośnieniem, informująca o dacie otwarcia i wyjątkowych promocjach, które czekają na naszych Klientów.
W dniu otwarcia od bladego świtu pracownicy przygotowywali się do przyjęcia i obsługi Klientów. Przedstawiciele różnych firm zorganizowali degustację swoich produktów, które reprezentatywne Panie oferowały naszym Klientom. Przysmaki z regionu lubelskiego bardzo przypadły do gustu wszystkim próbującym. Każdy Klient, który po zakupowym szaleństwie miał ochotę coś przekąsić mógł poczęstować się pyszną kiełbaską z ekologicznego mięsa. Wszystko to, za sprawą zorganizowanego grilla, który był do dyspozycji naszych Klientów. Aromatyczne kiełbaski z grilla w gorący letni dzień to jest to, co lubimy najbardziej.
Nie mogliśmy zapomnieć o najmłodszych gościach odwiedzających nasz sklep. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ogromną dmuchaną zjeżdżalnię, która była dostępna przez cały weekend. Nad bezpieczeństwem naszych najmłodszych klientów czuwali wykwalifikowani pracownicy. Priorytetem dla nas oprócz wspaniałej zabawy było bezpieczeństwo. Rodzice, którzy zostawiali swoje pociechy na zjeżdżalni pod okiem naszych opiekunów mogli spokojnie i bez obaw zapoznać się z naszą wyjątkową ofertą specjalnie na otwarcie sklepu. Wybór promocyjnych produktów był na prawdę imponujący. Świeże mięso w zawrotnie niskiej cenie, woda, która ugasi pragnienie w ten gorący czas a także coś do domu dla każdej osoby lubiącej czystość i porządek. Wszystkie te artykuły miały ogromne wzięcie wśród odwiedzających nas Klientów. Frekwencja przerosła nasze oczekiwania, cieszymy się, że tyle osób postanowiło nas odwiedzić i przekonać się, że świetna jakość nie zawsze musi iść w parze z wysoką ceną.
Tłumy Klientów, którzy skorzystali z naszej oferty tego dnia z pewnością zauważyli że nie obyło się bez małej wpadki, zaskoczył nas nasz system elektryczny i kilkukrotnie pozbawił prądu na kilka sekund, wprawiając klientów w rozbawienie.
Nasi pracownicy z wielkim zapałem i uprzejmością obsłużyli wszystkich Klientów, którzy pojawili się w ten szczególny dzień.
Dziękujemy wszystkim za tak dużą frekwencję przez cały ten lipcowy weekend, w którym po kilkunastu miesiącach pracy udało się otworzyć pierwszy Market marki Groszek w Janowie Lubelskim. Zapraszamy serdecznie przez 7 dni w tygodniu. Dołożymy wszelkich starań, aby powtórzyć ten sukces z otwarcia.

Dziękujemy całej naszej załodze za determinację. Wasze starania i ciężka praca pomogły nam zrealizować to przedsięwzięcie.
Serdeczne podziękowania składamy do firm, które pomogły uświetnić swoją pracą i swoimi produktami ten szczególny dla nas dzień.
Dziękujemy firmie Wasąg za pysznego grilla z ekologicznymi kiełbaskami.
Dziękujemy firmie OSM Bychawa za delikatne i wyrafinowane produkty mleczne.
Dziękujemy firmie Madej Wróbel za aromatyczne, pyszne wędliny oraz pysznego grilla.
Dziękujemy firmie Duda za kruche wędliny i delikatny pasztet.
Dziękujemy firmie Janex za szeroki wybór produktów zbożowych.
Dziękujemy firmie ESKA za dużą gamę produktów zbożowych.
Dziękujemy również firmie Pikul Media, za przygotowanie oznakowania naszego sklepu oraz za wspaniałą kampanię reklamową.

Codziennie staramy się podnosić standardy obsługi w naszym sklepie. Wierzymy w to, że za sprawą naszych działań jesteśmy w stanie dostarczyć do naszych Klientów świetny produkt w zaskakująco niskiej cenie. Zapraszamy codziennie, przez 7 dni w tygodniu.